Sākusies Fortum klientu aptauja

​Lai uzzinātu mūsu klientu viedokli par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem, Fortum no oktobra pēdējās nedēļas līdz novembra vidum veiks kārtējo klientu aptauju. Aptauja tiks veikta telefoniski un iegūtie rezultāti būs konfidenciāli.

 

Aptaujas laikā saņemtā informācija un iegūtie vērtējumi sniegs uzņēmumam vērtīgu informāciju par to, vai un kā ir mainījies klientu apmierinātības līmenis ar sniegtajiem pakalpojumiem, vienlaicīgi sniedzot arī norādes, kuras jomas uzņēmumam vajadzētu uzlabot, lai maksimāli nodrošinātu klientu vēlmju un vajadzību apmierināšanu attiecībā uz mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.
 
Šogad klienti tiek aptaujāti jau otro reizi. Aptauja tiek veikta gandrīz visās valstīs, kurās Fortum strādā: Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā un Baltijas valstīs. Informāciju apkopos un analizēs  Fortum sadarbības partneris Norstat. Aptaujas rezultāti būs zināmi decembrī.
 
Ja saistībā ar veikto aptauju klientiem rodas kādi jautājumi vai ieteikumi, aicinām sazināties ar Fortum klientu apkalpošanas centru Jelgavā klātienē vai pa tālruni 63007055.
 

Atpakaļ