Ginta Cimdiņa iekļuvusi Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20

Biznesa žurnāls “Nordic Business Report” publicējis jaunāko Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20, kur 20.vietā ierindota arī Latvijas pārstāve Ginta Cimdiņa. Žūrijā darbojās 23 locekļi no deviņām valstīm, tostarp Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītājs Andris Ozols.


Ginta Cimdiņa vada  siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošanas uzņēmumu “Fortum Jelgava”, kā arī aktīvi darbojas nevalstiskajās organizācijās, tostarp ir Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijas prezidente, Ārvalstu Investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētāja vietniece, Somijas Tirdzniecības palātas valdes locekle, u.c.

Ziemeļeiropas topā kopumā tika iekļautas deviņas valstis: Somija, Dānija, Norvēģija, Zviedrija, Islande, Krievija, Igaunija, Latvija un Lietuva. Biznesa sieviešu TOP 20 augstākajā, 1.vietā, ierindojusies “Kaspersky Lab” līdzdibinātāja Natālija Kasperska, kura ir trešā bagātākā sieviete Krievijā, savukārt 2.vietu ieguva viņas tautiete “Wildberries” īpašniece Tatjana Bakaļčuka. Topa 18. un 19.vietā ierindojās attiecīgi Igaunijas un Lietuvas uzņēmējas.

“Latvijas sievietes ir vienlīdz veiksmīgas un spējīgas pierādīt savu neatlaidību gan Latvijas, gan pasaules kontekstā. Lieliskās darba spējas un panākumi ļauj lepoties ar Gintas Cimdiņas sasniegumiem, kura tik milzīgā konkurencē iekļuvusi Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis, “Latvijā ir salīdzinoši mazs tirgus, tāpēc iekļūt šādā prestižā topā, līdztekus tādām bagātām un lielām valstīm kā Norvēģija un Krievija, ir panākums pats  par sevi.”

No katras valsts sākotnēji tika izveidots biznesa sieviešu TOP 20, lai pēc tam  izvirzītu četras konkurētspējīgākās kandidātes. Pēc tam viņas vērtēja starptautiska žūrija ņemot vērā sasniegtos rezultātus, uzņēmējdarbības izpratni, oriģinalitāti, praktiskās zināšanas, kandidātu ideju ietekmi, perspektīvu starptautiskā līmenī un veikto pasākumu atbildību.

Biznesa žurnāls “Nordic Business Report” Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20 veido jau ceturto reizi.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 1400 individuāli biedri un vairāk nekā 50 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2013.gadā pārsniedza 13,5 miljardus eiro, turklāt jauno LTRK biedru skaits jau ceturto gadu pēc kārtas pieaug par vidēji 46% gadā.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Papildu informācijai:

Rūta Grikmane

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Sabiedrisko attiecību konsultante

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija

T. + 371 67830825

M. + 371 29630923

LTRK_info@chamber.lv

www.chamber.lv

Atpakaļ